Smart DNS Sunucularının Güncellenimi IP Adresleri - Mart 2020

Sadece tüm DNS mevcut IP adresleri ile güncel tutmak için, aşağıda, yeni güncelleştirilmiş ABD Doğu (Miami) ve US West (Seattle) yerleri ile Akıllı DNS Proxy sunucuları ile bir tablo bulabilirsiniz:

 Avustralya - Melbourne 168.1.79.238
 Avustralya - Sidney 54.66.128.66
 Brezilya - Sao Paulo 54.94.226.225
 Kanada - Montreal 169.54.78.85
 Kanada - Montreal 2 104.152.211.99
 Kanada - Toronto 169.53.182.120
 Kanada - Vancouver 67.231.17.253
 Danimarka - Kopenhag 82.103.129.72
 Almanya - Frankfurt 54.93.173.153
 Fransa - Paris 45.77.61.165
 Hindistan - Chennai 169.38.73.5
 Hindistan - Mumbai 35.154.249.83
 İrlanda - Dublin 54.229.171.243
 İsrail - Rosh Haayin 195.28.181.161
 İtalya - Milano 95.141.39.236
 Japonya - Tokyo 54.64.107.105
 Meksika - Meksika 169.57.10.21
 Hollanda - Amsterdam 46.166.189.68
 Yeni Zelanda - Auckland 223.165.64.97
 Singapur - Singapur 54.255.130.140
 Güney Afrika 1 - Johannesburg 154.127.57.224
 Güney Afrika 2 - Durban 129.232.164.26
 Güney Kore - Seul 13.125.194.42
 İspanya - Madrid 185.93.3.163
 İsveç - Stockholm 46.246.29.69
 İsviçre - Zürih 81.17.17.170
 Türkiye - İstanbul 188.132.234.170
 Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai 45.9.250.164
 Birleşik Krallık - Londra 35.178.60.174
 ABD Doğu - N. Virginia
ABD Doğu - Miami
23.21.43.50
149.28.105.215
 ABD Merkezi - Dallas 169.53.235.135
 ABD Batı - Los Angeles
ABD Batı - Seattle
54.183.15.10
45.77.215.146
 Amerika Birleşik Devletleri, Atlanta 45.32.218.29
 Amerika Birleşik Devletleri, Chicago 107.191.48.176
 Amerika Birleşik Devletleri, New Jersey 149.28.40.219
 Amerika Birleşik Devletleri, Los Angeles 149.28.65.242
 Amerika Birleşik Devletleri, Florida 149.28.105.215
 Amerika Birleşik Devletleri, Seattle 45.77.215.146


Mutlu akış!

Bu sorunuza cevap mı aldı? Geribildirim için teşekkürler Geri bildiriminizi gönderirken bir sorun yaşandı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.